خرداد 24, 1396 admin 0Comment

امروزه اين ابزار يكي از لوازميست كه تقريبا”تمام استادكاراني كه با دفعات زياد بستن پيچ يا سوراخكاري سر و كار دارند ناگزير ازخريد آن هستند.اما قبل و بعد از خريد اين ابزار باید چیزهایی در مورد این دستگاه بدانید.

دریل شارژی 6271DWE ماکیتا

اين دریل  همانگونه كه حدس می زنید توسط يك باطري قابل شارژ تغذيه ميگردد. و همچون دریل های معمولی  بنا بر سنگيني و نوع كار از سايز كوچك تا بتون كن هاي بسيار قوي ساخته مي شود.

مهمترین مزیت این دریل این است که نیاز به سیم برق ندارد.دریل پیچ گوشتی های شارژی ، ابزارهایی محبوب اند که شما را قادر می سازند هر دو عمل سوراخ کردن و پیچ کردن را انجام دهید.

دریل شارژی 6391DWPEماکیتا

دریل پیچ گوشتی های شارژی دریل هایی هستند که به وسیله باتری قابل شارژ تغذیه می شوند. کار با دریل پیچ گوشتی شارژی بسیار ساده است چرا که هیچ محدودیتی در حرکت برای شما ایجاد نمی کنند و می توانید هر جا که نیاز دارید ، آن ها را با خودتان ببرید. دریل پیچ گوشتی های شارژی مجهز به کلاچ تنظیم کنترل گشتاور می باشند. این دریل ها برای انجام کارهای سبک ، بسیار مناسب اند و می توانید از آن ها برای انجام  کارهای دستی و تعمیراتی که به تنهایی علاقه مند به انجام شان در اطراف خانه و حیاط تان هستید استفاده کنید.

http://www.familakala.com/%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%98%D9%8A/%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D9%84-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%98%D9%8A

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *