مهر 1, 1396 admin 0Comment

قبل از به دنیا آمدن نوزاد والدین باید اقدام به تهیه سیسمونی نمایند لباس نوزاد یکی از مهم ترین وسایل در سیسمونی است. لباس های نوزادی طرح های و رنگ های متنوعی دارند که مدل لباس سرهمی نوزاد یکی از پراستفاده ترین انواع مدل لباس نوزاد دخترانه و پسرانه است.

رنگ و طرح لباس می تواند در روحیه نوزادان تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب لباس های سرهمی و معمولی نوزاد توجه لازم را داشته باشید تا بتوانید لباسی راحت را برای نوزاد خود تهیه کنید.

 

مدل لباس سرهمی نوزاد با طرح های زیبا و فانتزی

لباس های نوزادی در انواع طرح های دخترانه و پسرانه موجود هستند و والدین بهتر است طرح و رنگ لباس های نوزادی را با توجه به جنسیت نوزاد خود انتخاب کنند. در ادامه این مطالب انواع مدل لباس سرهمی نوزاد با طرح های شیک و جدید را مشاهده خواهید کرد.

لباس سرهمی نوزاد دخترانه شیک و جذاب

علاوه بر طرح و رنگ لباس نوزاد باید به جنس آن نیز توجه داشته باشید پوست نوزادان حساس است و بهتر است برای نوزادان حساس از لباس های نخی استفاده کنید این مدل لباس ها برای نوزاد شما هیچگونه حساسیتی ایجاد نمی کنند. لباس های سرهمی نوزاد شیک با جنس نخی برای نوزادان می توانند بهترین انتخاب باشند و نوزادان در این مدل لباس ها احساس آرامش و راحتی بیشتری دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *